Po teh tunelih v največjem številu izginjajo otroci za umazan namen spolnosti adrenohroma in ubijanja v satanističnih obredih. Ves politični vrh za to ve in v tem sodeluje... Zato taka vneta vsiljevanja legalizacije pedofilije in spremembe spola.Ali je mogoče, da so bile starodavne kulture povezane že pred tisočletji? Sodeč po tisočih podzemnih rovih, ki se raztezajo od severne Škotske do Sredozemlja, je odgovor trdno pritrdilen.
Medtem ko razlog za te sofisticirane predore ostaja skrivnost, mnogi strokovnjaki menijo, da je bilo to ogromno, 12.000 let staro omrežje zgrajeno za zaščito pred plenilci in drugimi nevarnostmi. Nekateri strokovnjaki verjamejo, da so ti skrivnostni predori služili kot sodobne avtoceste, ki so ljudem omogočale prehod in jih povezovale z oddaljenimi kraji v Evropi.
V knjigi Vrata v podzemlje je arheologinja dr. Heinrich Kusch opisuje ogromne podzemne rove, ki jih najdemo med desetinami neolitskih naselbin po vsej evropski celini. Te ogromne predore pogosto imenujejo starodavne avtoceste.
Dejstvo, da veliko teh rovov obstaja še danes, po 12.000 letih, po besedah dr. Kusch poudarja, da so morali biti predori kompleksni in zelo veliki.
"Bilo jih je na tisoče po vsej Evropi," pravi dr. Kusch, "V Nemčiji smo odkrili na stotine metrov podzemnih rovov."
V Avstriji smo jih našli še na stotine. Te podzemne rove je mogoče najti po vsej Evropi in na tisoče jih je.”
Medtem ko so nekateri rovi sorazmerno majhni – nekateri med njimi so široki več kot en meter – obstajajo drugi rovi, ki so bili najdeni s podzemnimi prostori in skladišči.
Dejstvo, da so bili ti rovi najdeni, nakazuje na neverjetno starodavno iznajdljivost, ki je vse prej kot to, kar nam danes govorijo zgodovinske knjige. Starodavni ljudje so imeli znanje in orodja za gradnjo kompleksnih struktur pred več kot deset tisoč leti.
Dokaz za to so bosanske piramide v Evropi in njihovi neverjetni podzemni rovi, ki se raztezajo na kilometre.
dr. Kusch pojasnjuje:»Tih predorov je bilo na tisoče po vsej Evropi – od severa Škotske do Sredozemlja. Sekajo jih vogali, včasih so večji in v njih so prostori za sedenje ali shranjevanje ter drugi prostori. Niso vsi povezani, a vse skupaj je eno ogromno podzemno omrežje."
Kapadokija v Turčiji je še en neverjeten primer. Podzemno mesto Derinkuyu je še en dokaz o popolnosti in dolgo pozabljenih načinih gradnje naših prednikov. Podzemno mesto Derinkuyu s svojo obsežno mrežo predorov je morda eden največjih dosežkov podzemne gradnje.
Geološke značilnosti kamnine Derinkuyu so zelo pomembne: je zelo mehka. Zato so morali biti starodavni graditelji Derinkuyu zelo previdni pri gradnji teh podzemnih prostorov, tako da so bili stebri dovolj močni, da podpirajo nadstropja; sicer bi mesto propadlo.
Drugi starodavni spomeniki, kot je Gobekli Tepe, zagotavljajo dodatne pomembne dokaze o neverjetnih spretnostih in znanju ljudi, ki so poselji naš planet pred več kot deset tisoč leti.
Po mnenju dr. Kush, so bile kapele pogosto zgrajene na vhodih v podzemne rove, ker se je cerkev bala poganske dediščine, ki bi jo lahko predstavljali predori, in tako kot pri mnogih drugih stvareh je cerkev želela zagotoviti, da bo znanje o predorih ostalo skrivnost.
V nekaterih rovih so odkrili zapise, ki te podzemne rove označujejo kot vrata v podzemlje.