MojSpletnik NOVICE | Nobelova nagrada za medicino se uporablja za prepričevanje neodločenih, naj se cepijo proti covidu-19. Namen: olajšati lobotomijo svetovne populacije ...
Nobelova nagrada za medicino se uporablja za prepričevanje neodločenih, naj se cepijo proti covidu-19. Namen: olajšati lobotomijo svetovne populacije
Smrt po cepljenju
2. oktobra je nemški časopis "Handelsblatt" poročal, da je "cepivo" mRNA za Covid-19 prejelo Nobelovo nagrado za medicino, da bi prepričali neodločene v to eksperimentalno gensko terapijo, ki jo na kratko imenujem "spiking". Izraz izhajam iz dejstva, da komponente mRNA kodirajo beljakovino koronarne konice. V svoji novi knjigi Indoktrinirani možgani, ki bo objavljena 12. decembra 2023, pokažem, da je nedavno podeljena Nobelova nagrada za "ostritev" nevropatološki napad na naš avtobiografski spomin (hipokampus). Injekcije imajo dramatične posledice, ne le za srčno-žilni sistem, kot je zdaj dobro dokumentirano. Predvsem se je izkazalo, da so močno prizadeti racionalno razmišljanje, psihološka odpornost in naravna človeška radovednost. V članku "Spike proteini SARS-CoV-2 inducirajo dolgoročno kognitivno disfunkcijo, posredovano s TLR4, s povzetkom post-COVID-19 sindroma pri miših," brazilski raziskovalci opisujejo vlogo koničastih proteinov pri povzročanju dolgotrajne poškodbe hipokampusa. To osvetljuje "dolg COVID" in težave po cepljenju, ki jih skupaj imenujem "Post-Spike sindrom", "Post-Spike sindrom" ali "Spikeopatija". To vleče primerjave z lobotomijo.
Primerjave z lobotomijo
"Spiking" učinkovito odreže sprednje možgane od njihovega vira duševne energije v hipokampusu, ki je ključen za kritično razmišljanje. Ta učinek ima daljnosežne posledice in želim vam jih popolnoma pojasniti. Leta 2023 je Nobelovo nagrado že drugič prejela metoda zdravljenja s trajno osebnostno spremembo. Prvi podoben primer se je zgodil pred približno eno generacijo, ko je portugalski nevrolog António E. Moniz (1874-1955) leta 1949 prejel Nobelovo nagrado za medicino za "odkritje terapevtske vrednosti prefrontalne levkotomije pri nekaterih psihozah". Prefrontalna levkotomija, ki vključuje rezanje vlaken v centralnem živčnem sistemu, je sinonim za lobotomijo.
Usodna Nobelova nagrada
Kmalu zatem so vsako leto začeli opravljati lobotomijo več deset tisoč ljudi. Odločitev Nobelovega odbora, da nagradi Walterja Freemana, je imela neslutene posledice. Sam Freeman je kasneje priznal, da učinki posega niso bili ustrezno prepoznani, saj so bili tako zmanjšani kot šokantni. Poleg tega je Freeman odigral pomembno vlogo pri industrializaciji kontroverznega postopka kopanja ledu. Po Freemanu je strašna skrivnost uspeha psihokirurgije v »zdrobitvi domišljije, omrtvičenju čustev, uničenju abstraktne misli in ustvarjanju obvladljivega robota podobnega posameznika« (vir: PubMed). V svoji knjigi pokažem, da ta opis velja tudi za številne vidike in učinke "spikeopatije".
Oglaševanje psihokirurškega posega
Institucija, ki podeljuje Nobelovo nagrado za medicino, zdaj upa, da bo nagrada okrepila zaupanje tistih, ki oklevajo vzeti "cepivo" proti koronavirusu, in na koncu povečala število ljudi, ki bodo podvrženi "psihooperaciji" za spreminjanje osebnosti, kot je bila prej. Tokrat je proces gensko spremenjen in zato bolj subtilen, a nič manj usoden, sploh glede na globalni doseg.
Kot zadnji citat iz moje knjige:
»Nujno je sporočiti, da se vsi soočamo z resno in neposredno nevarnostjo življenja v totalitarnih razmerah po koncu velike ponastavitve ali da nam vladajo ljudje in njihovi stroji ter digitalni sluge, ki so dobesedno gazili čez trupla in bodo najverjetneje še naprej torej z namenom pridobitve ali ohranitve moči. Ob predpostavki, da lahko vsak posameznik ali zavestni um informira ali prepriča samo enega ali dva druga človeka v svojem okolju, se plima hitro spreminja v našo korist.