VSTOP ČLANOV:
 Član:
 Geslo:
VIDEO ARHIV:
Newsexchange(11943)
 
Gost | Slovenski  
 MojSpletnik NOVICE | Bolniki s presajenimi pljuči po "cepivu" razvijejo dihalno stisko in zavrnitev organa ...


Bolniki s presajenimi pljuči po "cepivu" razvijejo dihalno stisko in zavrnitev organa
Škodljivo, škodljivo, škodljivo...

Prejemniki presadka pljuč, ki prejmejo dva odmerka mRNA "cepiva", lahko doživijo zavrnitev organa in razvijejo dihalno stisko, ki zahteva dodaten kisik in nadaljnje zdravljenje. Študija, objavljena v The Journal of Heart and Lung Transplantation, osvetljuje ta resen zdravstveni problem, ki ga povzročajo "cepiva" proti covidu-19.

Večina prejemnikov presajenih pljuč se ne odzove na prvi odmerek mRNK covida-19. Po drugem odmerku so opazili kratkotrajne odzive protiteles na mRNA spike proteine. V tej seriji primerov so trije bolniki dejansko razvili "novo in pomembno respiratorno ogroženost po drugem odmerku cepiva."

Dihalna stiska je bila skladna z zavrnitvijo, posredovano s protitelesi. Avtorji študije so zapisali: "Kolikor vemo, je to prva objavljena serija primerov zavrnitve zaradi cepiva pri prejemnikih presajenih pljuč."

Trije popolnoma cepljeni bolniki (stari 50-70 let), ki niso kazali prejšnjih epizod zavrnitve, so prejeli "cepivo" mRNA. Dva bolnika sta prejela Modernino "cepivo", eden pa Pfizerjevo.

Njihovi resni, življenjsko nevarni simptomi so se pojavili med šestimi meseci in dvema letoma po presaditvi. Po oceni bolnikov so ugotovili, da je zavrnitev, posredovana s protitelesi, osnovna etiologija bolezni. Dva bolnika sta bila hospitalizirana in diagnosticirana hipoksična respiratorna odpoved v samo dveh tednih po drugem odmerku mRNA covid-19.

En bolnik je pokazal podobne simptome, ki so bili sprva blagi. Sčasoma so se njegovi simptomi poslabšali in zaht je dodaten kisik ter nadaljnjo hospitalizacijo.

Njihove biopsije niso pokazale celične zavrnitve, vendar je cepivo povzročilo nova protitelesa, specifična za darovalca. Nadaljnji pregledi so pokazali, da okužbe ni, so pa bili novi pljučni infiltrati. Vsi trije bolniki so morali prejeti terapijo s plazmaferezo, IVIg in rituksimabom.

Zahvaljujoč tem protokolom zdravljenja so zdravniki lahko pomagali dvema bolnikoma obnoviti pljučno funkcijo in prenehati z dodatnim kisikom. En bolnik ni obnovil pljučne funkcije in je bil ponovno uvrščen na seznam za presaditev.

Avtorji študije so zaključili: "medtem ko imajo bolniki s presaditvijo zmanjšan odziv na cepiva proti SARS-CoV-2, zaradi česar so bolj ranljivi za bolezen, odziv njihovega imunskega sistema morda ni vedno jasen." Avtorji poročajo o prisotnosti novih protiteles, specifičnih za darovalca, ki "se zdi, da jih povzroča cepivo proti covidu-19".

Zapisali so: »Te odzive na cepiva je treba zbrati v zbirki podatkov, kjer je mogoče raziskati vsak primer, da bi bolje razumeli mehanizem, ki stoji za njimi, in upajmo, da bi identificirali ogrožene bolnike s presaditvijo. To se lahko nato uporabi za spreminjanje strategij cepljenja in pomaga pri preprečevanju neželenih izidov pri tej ranljivi skupini bolnikov.

Prejemniki presajenih pljuč pogosto trpijo zaradi večje imunosupresije in so zato dovzetni za hude simptome po kakršni koli respiratorni virusni okužbi. Cepiva proti covidu-19 se oglašujejo kot preventiva pred morebitno okužbo s koronavirusom in se predlagajo kot rešitev za morebitno dihalno stisko in imunosupresijo pri prejemnikih presadka pljuč.

Mednarodno združenje za transplantacijo srca in pljuč ter Ameriško združenje za transplantacijo močno priporočata, da se vsem prejemnikom organov vbrizga mRNK covida-19. V nekaterih primerih so bolnišnice nehumano zavrnile presaditev organov, ker posameznik ali starš mladoletnika ni privolil v injekcijo covida-19. Veliko ljudi jemlje injekcije pod prisilo, saj imajo zdravstvene oblasti njihova življenja za talca. Zdravstvene oblasti posameznikom dobesedno odrekajo nujno medicinsko oskrbo samo zato, da bi povečali soglasje pacientov z goljufivo, napačno in nevarno intervencijo.

V tej študiji primera so cepiva proti covidu-19 povzročila zavrnitev presadka pljuč in povzročila hudo dihalno stisko ter zmanjšano raven kisika, kar je zahto nadaljnje zdravljenje, ki bi lahko rešilo življenja.

naturalnews.com


WWW-NEWSEXCHANE.WEBREDIRECT.ORG   Natisni



Avtor 2020 - 2025 © | Pravila | Pišite nam | skupaj obiskov od 31.3.2020.
Ves materijal z naše strani se lahko kopira na druge spetne strani DELITE IN OZAVEŠČAJTE DRUGE!

EUSEARCH (slo,cro,eng) | NOVICE | KUHAJMO | FILESI (angleščina) | SHOPMAX | WIKISLO | GRABOVOI ŠTEVILA | RAZLAGA SANJ